_

درباره ما

آشنایی با گروه ساختمانی اخوان

service_detail_01

گروه ساختمانی اخـوان (تـنـدیس) از ابتدای دهه ۷۰ فعالیت خود را در غرب تهران آغاز نمود که با بیش از ۳ دهه سابقه درخشان در عرصه عمران و سازندگی با برخورداری از پشتوانه و تجارب علمی و اجرایی خود و بهره گیری از مدیران و متخصصین مجرب با تکیه بر توان، تخصص و اعتبار نام مدیران (اخـوان) موفق به کسب اعتبار شده است و اکنون نام این شرکت اعتماد و کیفیت را در اذهان متبادر می سازد.
لذا این مجموعه مسئولیت حفظ چنین نام و اعتباری را امروزه، بیش از پیش بر شانه های خود احساس می نماید.

اعتماد متقابل و طولانی مدت، به عنوان پایه های اصلی نگرش ما در ارتباط فی مابین این مجموعه و ذینفعان چنان اهمیتی را در فرهنگ ما دارد که اقبال مستمر کارفرمایان و پیمانکاران، حفظ تماس مداوم با آنها و تأمین کنندگان کالا از نتایج آن می باشد. ضمناً هدف ما ایجاد محیطی است که در آن همواره تمامی دست اندرکاران و ذینفعان پروژه ها از موفقیت اجرای پروژه ها احساس مباهات و رضایتمندی نمایند.

تعهد ما به ارزشهای بنیادین مانند کیفیت، ایمنی و محیط زیست، زیربنای استراتژی های پیشرفت ما را تشکیل می دهد و سوابق ما در اجرای پروژه های موفق در صنعت ساختمان نشانگر این موضوع می باشد.

همچنین باور داریم که با تمرکز بر اصول مهم مذکور ، همچنان در صنعت ساختمان مطرح و پیشرو باقی خواهیم ماند و آماده ایم تا همچون گذشته در برآورده ساختن انتظارات و نیاز متقاضیان ساخت و نوسازی املاک قدیمی ، تعهد خود را به عالی ترین درجه ایفا نمائیم.

*همچنین کلیه ی ساختمان های ساخته شده توسط گروه ساختمانی اخوان (تندیس) از زمان اتمام کامل پروژه، به مدت ۱۰ سال (طبق بیمه نامه) توسط شرکت سهامی بیمه البرز، شامل بیمه تضمین کیفیت خواهد بود که طی این مدت در صورت بروز هرگونه مشکل، شرکت بیمه البرز نسبت به تامین هرگونه خسارات احتمالی متعهد و پاسخگو خواهد بود.*

با آرزوی توفیق برای شما همراهان گرامی
علیرضا اخوان صالح

مشخصات مدیران:
محمود اخوان صالح- مهدی اخوان صالح- علیرضا اخوان صالح